Sėkmingos moterys atskleidžia savo sėkmės paslaptis ir dalinasi meile sūriui

Sėkmingos moterys atskleidžia savo sėkmės paslaptis ir dalinasi meile sūriui

Tekstas: Nora Zakarauskaitė + myliusuri.lt + neredaguoti pašnekovių atsakymai

Pavasariška saulė ne tik džiugina širdis ir nuostabiai kvepia, bet kviečia įkvėpti naujų idėjų ir mėgautis gyvenimiškais malonumais – pavyzdžiui geru SŪRIU ir įdomiais pokalbiais.

Sakoma, kad geriausia yra pasitarti su pačiu protingiausiu, tai kartais su savimi pasišnekėti tikrai smagu, bet smagiau, kai su tavim šnekasi kiti, irgi sūrio fanai.

Mano įkvėpėjų ir nuostabių moterų klausiu ne tik aš, bet ir #myliusūrį fanai.

Tai, patogiai įsitaisykite, atsilaužkite (atsipjaukite ar atsiplėškite) mėgstamo sūrio gabalėlį ir sužinokite į klausimus apie tai, ko visuomet norėjome paklausti šių žavingųjų damų.

Kalbiname šių dienų moteris guru:

Kristiną Pišniukaitę (tinklaraštininkę, „Ant Medinės Lentelės” www.antmedineslenteles.lt įkūrėją bei knygos autorę bei tiesiog nuostabią maisto dievaitę);

Rasą Jusionytę („Ką žmonės dirba“ projekto iniciatorę, radijo laidos vedėją (paklausykite paspaudę čia https://www.ziniuradijas.lt/laidos/ka-zmones-dirba/), dirbančią su įvairiais projektais bei moterį, kuri padeda kurti geresnę Lietuvą

Dovilę Filmanavičiūtę (skaitmeninės ir turinio rinkodaros agentūros „Hook“ vadovę, būsimą mamą, dainuojančią avelębei žmogų, kuris skatina gyventi intelektualiau)

Bei mane, www.myliusuri.lt, www.dervynas.lt autorę ir, žmonės, šneka, įkvepėją – Urtę Mikelevičiūtę.

Kaip savo meilę maistui paversti pagrindiniu darbu, parašyti knygą ir dalintis receptais ne tik skaniam pietų stalui, bet ir gyvenime naudingais patarimais, kalba ir knygos „Ant medinės lentelės: subalansuota mityba, įvairovė virtuvėje, sveiki ir stilingi receptai“ autorė ir tinklaraštininkė Kristina Pišniukaitė.

MYLIU SŪRĮ: Kokia yra tavo mėgstamiausia tavo pačios savybė Tau?

KRISTINA: Organizuotumas. Nors artimieji sako, kad juos kartais užknisa, nes pirmadienį jau pradedu planuoti ką veiksiu savaitgalį. Visgi be šios savybės tikrai nebūčiau ten, kur esu šiandien. Būtent ji padeda suvaldyti išprotėjusį freelancer’io darbo tempą, padaryti daug ir maksimaliai gerai. 

MYLIU SŪRĮ: Kiek laiko užtrunki vienam estetiškai skaniam kadrui padaryti?

KRISTINA: Nuo patiekalo gamybos pradžos iki estetiško kadro laukia maždaug dvi valandos kelio. Dar pridėk tvarkymąsi, nuotraukų tvarkymą, štai visos 3-4 valandos. 

MYLIU SŪRĮ: Koks tavo mėgstamiausias patiekalas, kuriame yra sūrio?

KRISTINA: Esu iš tų žmonių, kurie sako, kad nebūna per daug sūrio ir nėra patiekalo, kuriam sūris pamaišytų. Mėgstamiausiu turbūt įvardinčiau picą. 

MYLIU SŪRĮ:Labiausiai patinka sūrį pjauti, laužti, plėšyti, trupinti, skusti ar skaldyti?

KRISTINA: Kodėl nėra varianto tarkuoti? 😀 Dažniausia tarkuoju. Bet jei noriu stilingai patiekti, tai laužau. 

Apie tai kaip reikia susikurti svajonių darbą, kaip nebijoti savęs keisti ir atrasti iš naujo vis naujoje veikloje, kaip visą laiką šypsotis ir valgyti sūrį atsako ir projekto „Ką žmonės dirba?“ autorė ir Žinių radijo vedėja Rasa Jusionytė.

MYLIU SŪRĮ:Koks dabar yra didžiausias iššūkis su, kuriuo susiduri savo veikloje?

RASA: Ką žmonės dirba visą dieną?

Visą savo freelancer komunikacijų vadovės veiklą prieš du metus grįžusi į Lietuvą pradėjau nuo nulio. Šiandien pietavau su mokyklos draugu ir jis taip lyg iš niekur nieko užsiminė: pažiūrėk, kiek visko sukūrei per tokį trumpą laiką. Kantrybė yra mano didžiausia pamoka, kurios reikėjo kartais net labai skaudžiai išmokti. Mano norai dideli, galiu sunkiai dirbti, bet viskas neateina per dieną. Ir tas nemokėjimas išlaukti gali vis tik praverti labai didelę prarają tarp to kur dabar esi ir kur nori būti. Tada dingsta motyvacija, išvis nebenori nieko daryti, nes kokia prasmė – kelias iki svajonės atrodo toks ilgas ir tiek daug nežinai, kaip padaryti, kad net nusvyra rankos. Užtat dabar pasakau sau: Rasa, viskas susideda iš mažų žingsnelių. Beveik visada apie tai kalbame ir laidose – darai darbus, jais tiki, turi viziją, bet mintimis esi čia ir dabar. Be to, kadangi mano idėjos pirma kūrybiškos, visad turiu sugalvoti, kaip jas monetizuoti. Tikiu, kad jei viskas pasidarys neskaniai komerciška, prarasiu žmonių pasitikėjimą. Tad vietoj reklamų ieškau partnerysčių ir tokių prekės ženklų, kurie labai tikėtų mano idėjomis, taptų mecenatai, tai ilgesnis kelias, išmokau daug pamokų apie verslumą, bet nesigailiu – man svarbu geras skonis, bendruomenė ir kokybė. 

MYLIU SŪRĮ:Kokia yra didžiausia tavo silpnybė?

RASA: Koks klausimas! (šypsodamasi) Pagalvokim. Aš būnu per griežta sau. Keliu labai aukštus reikalavimus. Tai ir stiprybė, nes dėl tos pačios priežasties, itin greit augu. O jei kalbi apie maistą, kokybiškas šokoladas, geras raudonas vynas ir rūšinė kava. 

MYLIU SŪRĮ: Trys dalykai, be kurių nepraleistum nė dienos?

RASA: Vazelinas! Esu priklausoma. Mano telefonas, nors dabar kaip tik planuoju jo atsisakyti sekmadieniais. Pusryčiai – visada suvalgau bent jau bananą, bet šiaip labai labai mėgstu pusryčiauti ir taip sulėtinti dieną. 

MYLIU SŪRĮ: Ar yra receptas, kurį labai norėtum išbandyti, bet vis nerandi laiko?

RASA: Šiandien gaminsiu balandėlius (juokiasi), noriu išbandyti vis daugiau mamos receptų, išmokti namūdiškai gaminti. O jei kalbi apie įmantrius receptus, žinai, aš net virtuvėje Londone kažkada bandžiau įsidarbinti – man be galo patinka gaminti. Tada buvau grįžusi po 8 savaičių atostogų Meksikoje, prieš tai Londone redagavau žurnalą, beatostogaudama sugalvojau, kad noriu pakeisti profesiją. Maisto ruošimas žmogui lyg pasakymas aš tave myliu, o man meile dalintis patinka. Į virtuvę nepriėmė, visai neturėjau patirties, bet pasiūlė vadovauti vienam iš restoranų – tos patirties turėjau per akis. Esu net buvusi Alan Yau komandoje, atidarinėjome naujus konceptus. Dabar visa tai atrodo kaip kitas gyvenimas, bet maistas visada buvo šalia, tad nuolat eksperimentuodavau ir gaminimas prilygsta kūrybai. Net kepykloje dirbau studijų metais, gamindavau visus klasikinius desertus kaip red velvet ir victoria sponge. Man baisiai patiko! Būtų smagu vėl kažką tokio pagaminti!

MYLIU SŪRĮ: Koks tavo mėgstamiausias patiekalas, kuriame yra sūrio?

RASA: Raclette, nes primena rytus Borough Market Londone ir slidinėjimą kalnuose! Mano sesuo gyvena Prancūzijoje, kai buvau jaunesnė, vieną vasarą leidomės į kelionę po visą šalį – tiesiog sėdome į mašiną ir išvažiavom geram mėnesiui. Labai gerai atsimenu mažus maisto turgelius Normandijoje, nusipirkdavome šviežios duonos, daug daug sūrių ir valgydavome su taure raudono vyno. 

MYLIU SŪRĮ: Labiausiai patinka sūrį pjauti, laužti, plėšyti, trupinti, skusti ar skaldyti?

RASA: Dalintis!

Kūrybiškumas, geras humoro jausmas, daugybė veiklų ir atsakingas darbas reklamos agentūroje nesustabdo ir skatina įkvėpti energijos ir meilės ne tik sau, bet skaniam maistui, savo mintimis dalinasi ir atlikėja Dovilė Filmanavičiūtė:

MYLIU SŪRĮ: Trys dalykai, kurie vis dar Tave nustebina žmonėse?

DOVILĖ: Trumpa atmintis blogiems blogų žmonių darbams. Nuolatinis verkšlenimas, nors gyvenimas yra nuostabus. Bėgimas iš lėktuvo, kai dar neužgeso saugos diržų ženklai, o durys vis dar aklinai uždarytos.

MYLIU SŪRĮ: Kokį patiekalą ar produktą galėtum valgyti be saiko?

DOVILĖ: Žalią žuvį!

MYLIU SŪRĮ: Ar myli sūrį?

DOVILĖ: Labai!

MYLIU SŪRĮ:Labiausiai patinka sūrį pjauti, laužti, plėšyti, trupinti, skusti ar skaldyti?

DOVILĖ: Kabinti šaukštu! Svajoju apie šviežią gorgonzolą kur nors Italijoje…

MYLIU SŪRĮ: Įsimintiniausias kada nors ragautas patiekalas iš sūrio/su sūriu? Arba pats sūris?

DOVILĖ: Kaskart sūrio šalyse stengiuosi paragauti ko nors, kas nustebintų. Paskutinį sykį atradimas nutiko Baryje, kur viešėjau su mama. Pirkau aklai – sūris savo konsistencija buvo panašus į gorgonzola, tik jo plutelė buvo geltona, o pelėsis juodas. Neperdedu, kai sūrio pakuotę atidarėme, mano mama beveik nualpo. Jo kvapas priminė gerai pastovėjusį graužiko lavono kvapą. Mama nuolat klykavo, ar tikrai ketinu tą sūrį valgyti. Bet jo derinys su vaisiais, t.y. vynuogėmis, arbūzu, braškėms, buvo skaniausia ką valgiau praėjusį pavasarį.

Vyno bei maisto žinovė, „Myliu sūrį“ tinklaraščio autorė – asmenybė, kurios senai norėjosi paklausti apie tai kas ją veža, ir sužinoti daugiau apie tai kas slypi už gražaus turinio ir įspūdingų receptų kasdienybės rėmų.

MYLIU SŪRĮ: Kas tave įkvepia rašyti  apie maistą, vyną ir sūrį?

URTĖ: Vienareikšmiškai – mane įkvepia gyvenimas. Gyvenimas yra labai gražus, o maistas, ypač sūris, vynas ir visa šita kultūra taip pat labai žavingi ir graži. Aišku, įkvėpimo semiuosi filmuose, knygose, kelionėse, žmonėse, kultūriniuose reiškiniuose ir savo viduje. Labai padeda kartais tiesiog paklausyti, ką jis pasakys.

MYLIU SŪRĮ: Kas Tave paskatino tai pamėgti vynus ir sūrį ir kada nusprendei, kad gali dalintis ta savo meile ir su kitais?

URTĖ: Manau, kad tai buvo užkoduota mano DNR. Nuo prosenelių (kurių vienas gamino pats vyną) iki mamos, tėčio, sesės, tetų, dėdės, – visi labai mėgstame skanų maistą, vertiname vakarieniavimo, pasibuvimo kultūrą. Tai matyt DNR + šeima plius kažkoks šeštas jausmas, kurį supratau dar būdama paauglė, kad tai sritis, kuri mane veža, kuri man įdomi.

MYLIU SŪRĮ: Kokį vyną rekomenduotum neštis vakarienei pas draugus?

URTĖ:

 1. Tokį, kokį mėgstate, mėgsta jūsų draugai, jeigu nemėgstate eksperimentuoti
 2. Tokį, kurio nesate ragavę, nes visuomet rekomenduoju edukuotis
 3. Tokį, kuris tiks prie vakaro užkandžių ar vakarienės 

MYLIU SŪRĮ: Neseniai pradėjai dėstytojos karjerą, kaip sekasi? Suspėji suderinti visus savo darbus?

URTĖ: Ojėj! Mano meilė šis mano naujas amplua. Myliu savo studentes, kurios ir pačios mane įkvepia.

Šiaip darbas labai atsakingas, nes jaučiu tokią edukacinę atsakomybę, bet kartu ir labai fainas, – skleisti žinias apie gastronominę kultūrą, kuri jau tapo rimtu šių dienų reiškiniu.

MYLIU SŪRĮ: Tai kaip labiausiai patinka sūrį pjauti, laužti, plėšyti, trupinti, skusti ar skaldyti?

URTĖ: Kiekvienam sūriui, – atskira technika. Bet aš labiausiai mėgstu prisiliesti ir valgyti rankomis, tai pasirinksiu plėšyti, laužyti ir trupinti.

MYLIU SŪRĮ: Ar yra koks slaptas sūrio receptas, kuriuo norėtum pasidalinti?

URTĖ: Visada toks yra:) Tam ir šis blog’as. Bus dar visko, jūs tik skaitykite. Esu labai dėkinga „Vilkyškių pieninė” ne tik už tai, kad gamina puikius sūrius, bet ir už tai, jog prisideda prie sūrio kultūros plėtimo ir labai palaiko šį tinklaraštį.

Suderinti veiklas, skonius, kvapus, mintis ir idėjas – visa tai įmanoma ir šios žymios moterys, ne tik tai įrodo, jos dar spėja ir pasidalinti labiausiai patinkančiais būdais valgyti sūrį ir mėgautis gyvenimu. Skaitykite ir MĖGAUKITĖS.

Jūsų, #MYLIUSURI

 

 

49 Comments
 • Ken Adomas
  Parašytas 22:18h, 08 sausio Atsakyti

  Noriu pasinaudoti proga ir padėkoti burtininkui, vadinamam dr. Ajayi. Kadangi jis padėjo atkurti taiką mano iširusioje santuokoje, sužinojau apie jį per draugą, kuriam jis padėjo laimingais skaičiais laimėti didelę loteriją. nenoriu gilintis į detales, bet norėčiau, kad žinotumėte, jog dr Ajayi yra tikras dvasingas žmogus. Aš ieškojau pagalbos iš įvairių šaltinių, bet nieko neįvyko, kol draugas su manimi supažindino mane, aš susisiekiau su juo dėl mano iširusios santuokos ir jam viską paaiškinau, jis man pasakė, ką reikia daryti, ko aš laikiausi, ir šiandien aš esu laimingas žmogus mano santuokoje mano žmona grįžo namo ir pasakė, kad nebenori skyrybų, o daktaro Ajayi dėka ji nėščia nuo berniuko, o mano finansinė padėtis pagerėjo. Jei jums reikia kokios nors pagalbos dėl to, kas jus vargina, susisiekite su dr. Ajayi el. Paštu drajayi1990@gmail.com arba „Whatsapp / Viber“: +2347084887094, jis yra 100% garantuotas.

 • queen
  Parašytas 20:33h, 18 gegužės Atsakyti

  Mano vyro planavo sijonas su manimi sakydamas, kad jam atsibodo mūsų sąjunga, nustebau, nes tai staiga atsirado ir mano instinktas man pasakė, kai kas negerai, aš vėliau sužinojau, kad mano vyras uri moterį lauke, aš paklausiau, jisak, kada nori nori , kad mes išsiskirtume, jis paliko namus 6 mėnesiams, kai pamačiau dr.Ayo burtų vedėjos kontaktą. Moteris paaiškino, su kuo ji gali pastoti ir turėt savo vaiką vaistažolių vaistas po 9 metų santuokos, aš paėmiau jo kontaktą ir paaiškinau jam savo situacijoje su vyru, jis man pasakoja, kad mano vyru manipuliuoja tamsi jėga, jis man pasakoja, kaip padaryti ir atlikti burtą man, po šešių burtų dienos mano vyras grįžo namo ir suplėšė skyrybų dokumentą, mes dabar gyvename laimingai visi dėka Ayo. Nesigėdykite savo problemos, ieškokite pagalbos ir ją išspręskite. susisiekite su juo „whatsApp“: +2347055691377 arba atsiųskite jam el. straipsnyje drayo47373@gmail.com

 • Rosalina
  Parašytas 10:23h, 21 gegužės Atsakyti

  Niekada nemaniau, kad jie bus stebuklas internete, kol aš nesusisiekiau su daktaru Ayo. Pagaliau aš tai padariau padedamas jo dvasinės galios, kurią rekomendavo panelė kūdikių centre, kuri anksčiau jai padėjo, aš niekada netikiu buvo tikras, kol dabar nepatvirtinu, nes bandžiau tiek daug dalykų, kad įsitikinčiau, jog pastoju, bet nesiseka, nedelsdama susisiekiu su juo. jis pamilo dvasines maldas ir atsiuntė man vaistų, kuriuos aš išgėriau, aš pastojau praėjus trims savaitėms ir dabar turiu parodyti sūnų. labai ačiū dr. Ayo ir aš rekomenduoju daktarą Ayo visiems ten esantiems, kurie nori turėti savo vaiką. susisiekite su juo taip pat, kad jis būtų tikras ir galingas, aš tai patvirtinau, susisiekite su juo savo whatsApp +2347055691377 arba el. Paštu: drayo47373@gmail.com

 • Joyce
  Parašytas 10:18h, 24 gegužės Atsakyti

  Sveiki, visi taip džiaugiamės džiaugsmu, dėka daktaro Ayo burtų. Mano vyras paliko mane dar vienai moteriai kelerius metus atgal, ir aš buvau labai nuniokota, nes niekada jam nieko blogo nepadariau, likau su dviem vaikais ir darbu, kuris moka nedaug. Aš beveik atsisakiau, kol internete pamačiau liudijimą apie daktarą Ayo ir nusprendžiau su juo susisiekti. Aš jam paaiškinau savo problemą ir jis patikino, kad po 24 valandų pamatysiu teigiamą rezultatą, stebėtina, kad mano vyras grįžo kitą dieną po burtų maldavo man atleisti ir pažadėjo niekada neišeiti. mano vyras grįžo jau 6 mėnesius, ir mes niekada neturėjome jokių problemų, džiaugiuosi, kad neabejojau dr. Ayo, nes jis tikrai gali išspręsti visas problemas greitas palengvėjimas, taip pat galite susisiekti su juo dėl pagalbos dabar naudodamiesi savo „whatsApp +2347055691377“ arba el. paštu: drayo47373@gmail.com

 • victory perodu
  Parašytas 02:38h, 27 gegužės Atsakyti

  Noriu greitai pasakyti pasauliui, kad yra tikras galingas ir tikras rašybos būrys, Jo vardas yra dr. Ayo. Jis man neseniai padėjo suvienyti santykius su vyru, kuris mane paliko. Kai susisiekiau su dr. Ayo, meilės užkeikimas man, o mano vyras, sakęs, kad vėl neturi nieko bendro, man paskambino ir pradėjo maldauti, kad grįžčiau. jis dabar grįžo su tokia meile ir rūpesčiu. šiandien džiaugiuosi galėdamas pranešti jums visiems, kad šis burtų leidėjas turi galių atkurti nutrūkusius santykius. nes dabar esu laiminga su savo vyru. Tiems, kurie skaito šį straipsnį ir kuriems reikia pagalbos, dr. Ayo taip pat gali jums padėti ir pasiūlyti bet kokio pobūdžio pagalbą, pavyzdžiui, visų rūšių ligų gydymą, teismo bylas, nėštumą, dvasinę apsaugą ir dar daugiau. Galite susisiekti su juo savo el. Pašto adresu drayo47373@gmail.com arba pridėti jį prie „WhatsApp“ su savo telefono numeriu +2347055691377.

 • Eliza Ramos
  Parašytas 09:44h, 11 liepos Atsakyti

  Ar jūs susiduriate su sunkumais savo sutuoktinių namuose? susisiekite su dr. Ajayi, kad gautumėte ilgalaikį sprendimą, nesigėdykite pasidalinti savo problemomis, nes bendroji problema jau yra įpusėjusi, todėl raginu jus susisiekti su dvasiniu dr. Ajayi „Whatsapp / Viber“: +2347084887094, Jis man padėjo grįžti mano vyras po 9 mėnesių išsiskyrimo sužinojau apie jį per pusbrolį, kad jis padėjo susilaukti savo kūdikio po 12 santuokos metų be vaiko. Ji sakė, kad daktarė Ajayi davė augalinių vaistų, kurie padėjo jai pastoti ir ji atneša į žemę sveiką berniuką. Jei jūs susiduriate su bet kokiu gyvenimo iššūkiu, dvasiškai ar fiziškai ir norite greito sprendimo, dr Ajayi yra jūsų paskutinė stotelė.

 • Megan Luis
  Parašytas 14:17h, 18 liepos Atsakyti

  Mano vyras paliko mane dėl jaunesnės moters ir aš buvau nuniokota. Panašu, kad ji turėjo jį piktu burtu, Paulas per naktį be jokio perspėjimo atsisuko prieš mane. Tai nutiko praėjusiais metais, buvau beviltiška, todėl naudojausi kiekviena burtų perdavimo svetaine, kurią galėjau rasti be rezultatų. Draugas atsiuntė man nuorodą į daktaro Ilekhojie svetainę, ir aš susisiekiau su juo. Jis pradėjo dirbti su manimi birželio mėnesį. Dėl viso savo nuostabaus darbo Paulius dabar yra šalia manęs, o tai yra svajonės išsipildymas. Aš tokia laiminga ir privilegijuota, kad sutikau daktarą Ilekhojie. Ačiū! Jei turite panašių problemų, susisiekite su dr. Ilekhojie ir būkite tikri, kad gausite pagalbos „WhatsApp“ telefonu +2348147400259 arba el. Paštu gethelp05@gmail.com

 • Erica Pablo
  Parašytas 20:23h, 22 liepos Atsakyti

  Aš čia giedu pagyrimus dr. Ilekhojie, kuris patenkino mano norą. Prieš pandemiją man ir mano 5 metų vyrui iškilo problemų ir jis išsikraustė iš namų. Tais laikais buvo velniškai būti vienam, nes buvau vienas su savo vaikais ir jie visais būdais norėjo savo tėčio. Aš verkiau visą naktį ir turėjau paaiškinimų, kai mano vaikai paprašė tėvo, o po kelių mėnesių jis man įteikė skyrybų dokumentus ir tai mane sulaužė. Per vieną savo parke praleistų dienų sutikau Melissą, kuri man suteikė kontaktą su dr. Ilekhojie. Po pokalbio su juo mažai turėjau ramybės ir užtikrintumo, kai jis man pažadėjo, kad mano vyras grįš po kelių dienų. Aš padariau viską, ko jis paprašė, ir parūpinau viską, ko jam reikėjo. Praėjus lygiai trims dienoms, mano vyras atėjo vėlai vakare ir praktiškai maldavo, kad pamirščiau skyrybas ir sutikčiau, kad jis grįžta namo. Buvau apstulbęs, nes taip greitai nesitikėjau rezultatų.

  Ačiū dr Ilekhojie, nors šio įrašo nematysite. Įsitikinkite, kad esate tokioje situacijoje kaip aš, maloniai pasikalbėkite su dr. Ilekhojie ir aš jus patikinu, kad jis visada gali rasti sprendimą. El. Paštas: (gethelp05@gmail.com) „WhatsApp“ arba „Viber“ +2348147400259

 • Anonimas
  Parašytas 07:24h, 23 liepos Atsakyti

  GET YOUR EX LOVER BACK OR YOUR BROKEN RELATIONSHIP OR MARRIAGE RESTORED BACK.

  Greatest things I have experienced in my life and my broken marriage. and I saw a wonderful testimony of Lisa on a psychic page about the good works of DR Owo. I never believed it, because I have never heard anything about such a miracle before. Nobody would have been able to convince me about it not until DR Owo did a marvelous work for me that restored my broken marriage by getting my husband back to me and leaving the other woman he wanted to marry. as his new wife after fixing their wedding date. I was truly shocked when my husband knelt down pleading for forgiveness for me to accept him back. I am really short of words to use to show my appreciation to Dr Owo For his a God sent to me and my Entire family for divine restoration of my marriage. Contact him now for any kind of help via email: drowoherbs@gmail.com

 • Karla Wojnarowski
  Parašytas 21:58h, 28 liepos Atsakyti

  Mes visi turime skirtingas istorijas gyvenime. jie buvo aukštyn ir žemyn, bet aš buvau labiau nuniokotas, kai mano sužadėtinis, su kuriuo draugavome 7 metus, pasakė, kad turėtume nutraukti mūsų santykius, aš nepatyriau tokio skausmo, kokį tą dieną jaučiau. Aš paklausiau, ką aš padariau ne taip, bet jis pasakė, kad yra pavargęs. Po 3 mėnesių išsiskyrimo susidūriau su panele, kuri kalbėjo apie dr. Ajayi burtų ratuką, liudijančią daugelį žmonių, kurie padėjo savo namuose atkurti ramybę ir meilę. Aš tikrai myliu savo vyrą ir noriu, kad jis grįžtų į savo gyvenimą, todėl kreipiuosi į daktarą Ajayi ir paaiškinau sau, po tam tikrų konsultacijų man buvo pasakyta, kokia yra problema ir ką daryti, kad atkurčiau savo santykius. Aš viską paprašiau iš manęs ir kai kurie burtų dienų mano sužadėtinis susisiekė su manimi ir mes dabar laimingai susituokę. Jei jums reikia tikros rašybos rato pagalbos, galite pasikliauti daktaru Ajayi ir tikiu, kad vėl turėsite pagrindo šypsotis. Susisiekite su „Viber / Whatsapp“: +2347084887094

 • Amber Luke
  Parašytas 01:46h, 20 rugpjūčio Atsakyti

  Kelis kartus Kenny grasina išsiskirti su manimi, jei išdrįsiu jo paklausti apie jo romaną su kitomis merginomis, buvau visiškai nusiminusi ir sutrikusi, kol vienas mano senas draugas man papasakojo apie burtininką internete dr. Ilekhojie, kurie padeda žmonėms santykių ir santuokos problema meilės burtų dėka procesus ir patikino mane savo noru. „Wiithin 28 Hours“ Kenny paskambino man ir pradėjo atsiprašyti, kad pabudo apmąstydamas viską, ką jis man padarė. Buvau labai sukrėstas, nes Kenny ne visada yra tas, kuriam nieko gaila, bet nuo to laiko jis tapo mylintis ir rūpestingas. Jei jums reikia panašios pagalbos, čia yra jo kontaktas .. SKAMBINTI/WHATSAPP/VIBER: +2348147400259 arba el. (gethelp05@gmail.com)

 • Lina Hamdi
  Parašytas 01:19h, 21 rugpjūčio Atsakyti

  Mano vardas Lina, aš ir mano vaikinas susitikinėjome 5 metus. Vieną rytą jis pabudo ir pasakė, kad santykiai baigėsi. Mėnesius ašarojau. Buvau tokia sutrikusi ir suspaudusi širdį. Nusiunčiau jo seserį Aną prašyti mano vardu, bet jis tvirtino, kad santykiai baigėsi, sakydamas, kad jis man pavargo. Prieš savaitę perskaičiau daktarą Ajayi – galingą burtų ratuką, padėjusį daugeliui jų santykių problemų. Susisiekiau su juo ir jis man papasakojo, ką reikia padaryti, kad jis užburtų meilės burtą. Iš pradžių galvojau, ar turėčiau tai padaryti, nusprendžiau pabandyti. Aš padariau tai, ką liepė daktaras Ajaji, ir po savaitės mano mylimasis, kuris mane paliko be jokios priežasties, atėjo į mano namus ir maldavo mane sugrąžinti, jis atėjo su broliu ir prašė atleidimo. Po tiek skausmo, kai praėjau, mano vaikinas grįžo. Aš labai laimingas, ačiū dr. Ajayi. Galite susisiekti su juo dėl bet kokio rašybos darbo. Tikiu, kad jis matys jus per jūsų santykių problemas.

  Paštas: drajayi1990@gmail.com
  „Viber“ / „Whatsapp“: +2347084887094

 • Ebony Calum
  Parašytas 14:53h, 23 rugpjūčio Atsakyti

  Sveiki, tai tikras rašybos gydytojo, padėjusio man sugrąžinti sužadėtinį, liudijimas, kuris paliko mane ir vaikus 9 mėnesiams. Buvau praradusi viltį, kad sužadėtinis vėl grįš namo, tačiau daktaras Ilekhojie tai padarė įmanoma per kelias dienas. Jei santuokoje ar santykiuose išgyvenate sunkų laiką arba norite, kad buvęs sugrįžtų, susisiekite su juo el. Paštu gethelp05@gmail.com arba „Whatsapp“, „Viber“ arba skambinkite +2348147400259

 • Zara Abdul
  Parašytas 17:32h, 23 rugpjūčio Atsakyti

  jei turite problemų savo santuokiniuose namuose ir norite greito sprendimo, aš jums patarsiu kreiptis į daktarą Ajayi, puikų dvasinį žmogų, gausiai palaimintą savo pirmųjų tėvų, aš galiu patirti jo galią, kai mano vyras sako, kad nori skyrybų, bet Aš tikrai jį myliu ir nenoriu, kad mes skiriamės, todėl, perskaičiusi įvairių žmonių internete liudijimus apie jį, kreipiuosi į daktarą Ajayi dėl meilės, noriu, kad per procesą jis paprašytų sekti ir šiandien aš laimingai gyvenu su savo vyrą, nes jis atšaukė ir suplėšė skyrybų popierių po dr. Ajayi meilės užkalbėjimo. Galite parašyti jam savo „Whatsapp“ numerį, kad greitai išspręstumėte savo problemas +2347084887094 arba el. paštu: drajayi1990@gmail.com

 • Adria Herbelt
  Parašytas 08:46h, 25 rugpjūčio Atsakyti

  Santuokoje turėjau problemų, nes mano vyras nori skyrybų, bet man pavyko priversti jį atsisakyti padedant dvasiniam žmogui, vadinamam daktarui Ajayi, ir dabar mes gyvename ramiai. Jei gyvenime susiduriate su bet kokia problema ir norite ilgalaikio sprendimo, dr. Ajayi yra tinkamas vyras darbui, susisiekite su „Whatsapp“ / „Viber“: +2347084887094 Aš esu gyvas jo galios liudijimas. Jis taip pat ruošia vaistažoles bet kokiai ligai, apie kurią žinote, daro stebuklus ir stebuklus, dėkoju savo žvaigždėms, kad kreipiausi į jį pagalbos.

 • Khali Luca
  Parašytas 10:17h, 29 rugpjūčio Atsakyti

  Jei šiandien skaitote tai, laikykite save laimingu žmogumi, nes jums nereikės susidurti su nesėkme sprendžiant savo problemas. Buvau apgauta beveik 20 000 USD, kol galiausiai sutikau savo pagalbininkę daktarą Ajayi, moteris, su kuria noriu susituokti, pasakė, kad turėtume padaryti pertrauką, kad ji yra įsimylėjusi savo buvusį meilužį, ji paliko namus ir mes praradome ryšį. Svajok man po 6 mėnesių, kai nesiklausiau jos, turiu išsiaiškinti, kas iš tikrųjų vyksta, nes tai nustebino ir mes nesusipratome, ieškodamas pagalbos, mane apgavo įvairūs netikri rašytojai, bet buvau pasisekė rasti gydytojo Ajayi kontaktą internete, kai norėjau pasiduoti savo ieškojimuose. Aš paaiškinau save gydytojui Ajayi, o jis perskaitė, prieš pasakydamas, ką reikia daryti, aš vykdžiau jo nurodymus ir šiandien esu laimingai vedęs savo moterį ir laukiamės pirmojo kūdikio. Galite kreiptis į daktarą Ajayi dėl jo dvasinės tarnybos „Whatsapp“ / „Viber“: +2347084887094 arba el. Paštu: drajayi1990@gmail.com

 • Osum
  Parašytas 15:00h, 14 rugsėjo Atsakyti

  Mano vardas Osumas, man 55 metai.
  Gyvenimas gali būti sudėtingas ir patikėk manimi, gyvenimas man padarė daug gudrybių, aš niekada netikiu voodoo ar aktorių atranka, nors esu perskaitęs keletą knygų apie juos. Ypatingas vyras, vadinamas Dr.Sango, man įrodo, kad voodoo/burtų metimas yra tikras ir egzistuoja. Turiu tris vaikus ir mylintį vyrą. 12 gerų mėnesių man buvo depresija, nes mano vyras vieną rytą pabudo ir išėjo iš namų su kai kuriais drabužiais be jokio paaiškinimo, laukiau, kol jis tą dieną grįš namo, bet jo niekur nebuvo, paskambinau ir pasakiau, kad jam nebeįdomu mūsų santuokoje, nei vaikai, tai atvėsino mano odą ir buvau šokiruota, nes neprisimenu, kad turėjome kokių nors problemų, vėliau sužinojau, kad jis su kita moterimi, visi kalbėjo ir stengėsi priversti jį grįžti namo buvo nesėkmė, jis elgiasi taip, kaip niekada nebuvo pas mane, dar nežinotų. Vienoje svetainėje perskaičiau kelis straipsnius, kai pamačiau moters, kuri teigia, kad daktaras Sango padėjo jai išspręsti šeimos problemas, liudijimą ir ji nutraukė ryšius. Pasirinkau kontaktą ir nusiunčiau rašybos vedlį Dr.Sango, paaiškinau jam jo problemas, jis pasakė, kad neturėčiau jaudintis, kad viskas bus gerai. Abejoju, bet nusprendžiau tai padaryti. Man pasakė, kad kai kurie ryte pila, aš išgirdau beldimą į duris, tai mano vyras stovėjo lauke, jis sakė, kad nežino, ką daro, ir net neprisimena, kiek laiko nebuvo namie, aš labai džiaugiuosi, kad susigrąžinau savo vyrą, ir visa tai ačiū dr.Sango burtininkei už tai, kad su juo susisiekė, mano gyvenimas klostosi sklandžiai ir noriu, kad žmonės, išgyvenantys mano ankstesnę būklę, turėtų greitą pagalbą. Todėl aš dalinuosi savo liudijimu. Taigi, jei turite sunkumų gyvenime, susisiekite su Dr.Sango jo el
  spellspecialistcaster937@gmail.com

 • Agim
  Parašytas 15:00h, 14 rugsėjo Atsakyti

  Labai džiaugiuosi tuo, ką Dr.Sango padarė man. mano vardas Agimas, apie Dr.Sango išgirdau per draugą, kuris prieš kelias savaites padėjo laimėti skyrybų ieškinį, o kai su juo susisiekiau, jis padėjo užburti mamą. įstatymas, kuris iš tikrųjų nerimavo dėl mano gyvenimo ir ateities, ji niekada nenorėjo mano pažangos, kiekvieną kartą, kai įsidarbinu įmonėje, grįžtu dėl savo burtininkės uošvės, niekada nežinojau, kad mano uošvė yra tas, kuris mane neramino iki tos dienos, kai aš pasikviečiau pagalbą pas gydytoją Dr. Esu laimingas, nes piktadarys mirė ir nuo to laiko mano gyvenimas pasisuko į gerąją pusę. Man tai gerai, ir dabar aš laimingai gyvenu gražiai su savo šeima, dėka Dr.Sango. Rekomenduoju susisiekti su Dr.Sango. Jei jums reikia pagalbos, susisiekite su juo el. Paštu spellspecialistcaster937@gmail.com

 • Diel
  Parašytas 15:01h, 14 rugsėjo Atsakyti

  Šiuo liudijimu verta pasidalyti su pasauliu. Pasauliui čia pasakoju apie gerus Dr.Pellaro darbus. Mano vyras paliko mane ir mano vaikus dėl kitos vyresnės moters. Man nebuvo taip lengva. Aš labai mylėjau savo vyrą ir nepraradau vilties, vis meldžiausi ir Dievas pagaliau atsakė į mano maldas. Aš internete ieškojau burtų rato, kuris padėtų suvienyti mane ir mano meilę amžinai, ir pamačiau tiek liudijimų, kiek Dr.Pellar padėjo daugeliui žmonių internete, ir nusprendžiau jam išbandyti. Susisiekiau su juo ir paaiškinau. Jis man liepė nesijaudinti, kad jis grąžins mano vyrą per 24 valandas. Jis pasitarė su savo jėgomis ir patikino nesijaudinti. Jis padarė savo darbą ir užbūrė, o mano didžiausią nuostabą, mano vyras tą pačią dieną grįžo maldaudamas ir verkdamas, kaip sakė daktaras Pellaras. Esame laimingi ir gyvename kartu kaip vienas. Susisiekite su Dr.Pellar jo el. Pašto adresu drpellar@gmail.com

 • Dren
  Parašytas 15:01h, 14 rugsėjo Atsakyti

  Sveiki, mano vardas Drenas. Noriu pasidalinti nuostabia patirtimi su didžiausia burtų leidėja Dr.Pellar. Mano vyras mane apgavo ir kai sužinojau, kad susiduriame su tuo, dėl ko jis išsiskyrė. Aš verkiau ir susirgau, kai internete ieškojau meilės citatų, mačiau, kaip žmonės kalba apie Dr.Pellar ir jo puikų darbą, kurio atvejis buvo panašus į mano, paliko savo kontaktinę informaciją. Susisiekiau su juo ir suplėšiau ašaras, o jis man pasakė, kad nesijaudink, kad po 48 valandų mano vyras grįš, jis atšauks skyrybas ir grįš pas mane. po to, kai padariau viską, ko jis manęs nustebino, praėjus dviem dienoms po vakaro, mano vyras atsiklaupė maldoje, kad jį atsiimtų, ir aš abejojau tokiais dalykais, jei jie kada nors veiks, bet čia aš taip pat liudiju. dar kartą ačiū, Dr.Pellar, jūs iš tikrųjų esate man palaima, jis taip pat gali padėti susisiekti: drpellar@gmail.com

 • Aizere Bartolo
  Parašytas 16:20h, 15 rugsėjo Atsakyti

  Aš niekada anksčiau nedaviau tokio liudijimo, bet abejojančioms leiskite man pasakyti, kad DR WALE yra tikrasis pasiūlymas! Jo darbas, laikas ir patarimai yra neįkainojami. Tik norėčiau, kad būčiau jį radęs anksčiau gyvenime !! Susisiekiau su DR WALE dėl prarastos meilės. Aš buvau beveik netvarka ir norėjau viską padaryti, kad sugrąžinčiau šį vyrą. Po pirminių konsultacijų su DR WALE aš ėmiausi jo rekomenduojamo darbo. Nors jis buvo labai tiesus, sakydamas, kad mūsų susitaikymo tikimybė buvo labai menka, jaučiau, kad turiu bent pabandyti ir tai buvo verta už jo paslaugas. Jis liko su manimi kiekviename žingsnyje, bet kuriuo metu, kai turėdavau klausimų ar rūpesčių, jis atsakydavo į mano „WhatsApp“. Mūsų atliktas darbas buvo išgydyti save, o ne taip susikoncentruoti į jį, o dabar, žvelgiant retrospektyviai, man to ir reikėjo. DR WALE „WhatsApp“/„Viber“/telegrama: +2347054019402 ARBA El. Paštas: drwalespellhome@gmail.com

 • Emina Weert
  Parašytas 16:25h, 15 rugsėjo Atsakyti

  Buvau visiškai palūžusi, kai mano gyvenimo meilė mane paliko, man buvo taip sunku, kad beveik pasidaviau, jei ne draugas, kuris nukreipė mane pas labai gerą ir galingą vyrą, vadinamą DR WALE, kuris padėjo man sugrąžinti mano gyvenimo meilę ir dabar jis su manimi elgiasi taip meiliai ir rūpestingai, kad aš nežinau, kokia tavo problema ar ką tu išgyveni, bet tuo, ką jis padarė dėl manęs, aš žinau, kad jis gali tau padėti, todėl pabandyk susisiekti su DR WALE
  Jei patiriate panašias situacijas, maloniai susisiekite su juo: WhatsApp/Viber/Telegram: +2347054019402 ARBA El. Paštas: drwalespellhome@gmail.com

 • Ella Koman
  Parašytas 16:33h, 15 rugsėjo Atsakyti

  Sveiki, ilgus metus palaikęs ryšius su savo buvusiu, jis išsiskyrė su manimi, aš padariau viską, kas įmanoma, kad jį sugrąžinčiau, bet viskas buvo veltui, aš labai norėjau jo sugrąžinti dėl meilės, kurią aš jam turiu, aš jo maldavau su viskuo aš pažadėjau, bet jis atsisakė. Aš nuėjau pas draugą ir paaiškinau savo problemą savo draugei, o ji pasiūlė man susisiekti su DR WALE, kuri padėjo jai jos metu. Taip aš išsiunčiau DR WALE burtų ratuką, aš jam viską paaiškinau ir papasakojau, kaip kartas nuo karto sutrinka mano protas. ir jis man pasakė, kad nėra jokių problemų, kad viskas bus gerai prieš keturias dienas, jis man pasakė, kad mano buvęsis grįš pas mane per kelias dienas, jis užkalbėjo ir liepė vykdyti nurodymus, kuriuos jis davė ir man. ir vykdė visas jo duotas instrukcijas. Keista, kad antrą dieną buvo apie 16 val. Mano buvęsis paskambino man, aš buvau labai nustebęs, atsiliepiau į skambutį ir jis pasakė tik tiek, kad jam labai gaila visko, kas nutiko, kad jis norėjo, kad aš sugrįžčiau pas jį, kad jis mane taip myli. Buvau tokia laiminga ir nuėjau pas jį, taip vėl pradėjome laimingai gyventi kartu. Nuo to laiko pažadėjau, kad kiekvienas pažįstamas, turintis santykių problemų, padėčiau tokiam asmeniui, nukreipdamas jį į vienintelį tikrąjį ir galingą burtų užkalbėtoją, padėjusį man išspręsti mano problemą. Jo el. Paštas: drwalespellhome@gmail.com ARBA „WhatsApp“/„Viber“/telegramas jam +2347054019402, jei jums reikia jo pagalbos santykiuose ar bet kuriuo kitu atveju.
  1) Meilės burtai
  2) Prarasti meilės burtai
  3) Sustabdykite skyrybų burtus
  4) Santuokos burtai
  5) Nėštumo burtai
  6) Išardymo burtai
  7) Mirties burtas
  8.) Norite būti paaukštintas savo biure
  9) nori patenkinti savo meilužį
  10) Loterija

 • Šira Eran
  Parašytas 16:36h, 15 rugsėjo Atsakyti

  Aš esu iš tų žmonių, kurie pasakė: „Aš niekada neskambinsiu ekstrasensui, burtininkui ar bet kam kitam“, kad padėtų man išspręsti mano problemas – mažiausiai mano meilės problemas, bet aš pasiekiau tašką, kuriame žinojau, kad man reikia patarimų, ir aš labai džiaugiuosi, kad radau šį žmogų, vardu DR WALE. Kai vos nepraradau vyro per vieną iš mūsų kvailų muštynių (jis išsiskyrė su manimi), maniau, kad viską praradau. Aš verkiu visą dieną ir galvoju, kad jis daugiau niekada pas mane negrįš. Aš perskaičiau tiek daug liudijimų apie DR WALE meilės burtą, kaip jis padeda sugrąžinti buvusį meilužį. Greitai parašiau jam el. ir taip pat susigrąžinti mano vyrą su jo meilės burtais. Ir kai aš buvau beviltiškiausias, jis manimi nepasinaudojo. Jūs atlikote labai gerą paslaugą žmogui, kuriam tikrai reikia. Nežinau, kaip tai padarėte, ar kaip veikia ši magija, bet žinau tik tiek, kad tai VEIKIA !! mes su vyru laimingai vėl kartu, ir aš visada būsiu dėkingas DR WALE. bet kokios rūšies pagalba yra labai pajėgi ir patikima padėti „WhatsApp“/„Viber“ +2347054019402 ARBA El. paštas: drwalespellhome@gmail.com

 • Julita Keeley
  Parašytas 16:39h, 15 rugsėjo Atsakyti

  DR WALE DARBAS TIKRAS. Tik DR WALE ima pinigus už daiktus. Jis tik paprašys jūsų sumokėti už daiktus, kuriuos jis naudos dirbdamas jums. Kai susitikau su DR WALE, pinigai, kurių jis prašė iš manęs, buvo daiktai Money. Jis tiesiog liepė man sumokėti už daiktus, kuriuos jis naudos dirbdamas pas mane, už ką aš sumokėjau, po to, kai sumokėjau pinigus už daiktus, jis padarė mano darbą už mane ir viskas buvo gerai. DR WALE Burtų žavesys yra tikras. Kai jis padarė burtų žavesį už mane, mano vyras, kuris išvyko, grįžo negaišdamas laiko. Mano vyras atšaukė skyrybų dokumentus iš teismo, jis grįžo ir pasakė man, kad gailisi dėl visų rūpesčių ir rūpesčių, kuriuos privertė mane išgyventi. Taip pat dėkoju DR WALE už gerą darbą, kurį jis padarė dėl manęs. Šiandien aš ir mano vyras vėl liekame laimingi kartu. Jūs taip pat galite susisiekti su DR WALE, jei jums reikia jo pagalbos. Jo kontaktai: WhatsApp/Viber: +2347054019402 ARBA El. Paštas: drwalespellhome@gmail.com

 • Pilvo antis
  Parašytas 16:44h, 15 rugsėjo Atsakyti

  Mes su vyru susituokę apie 8 metus. Mes buvome
  laimingai susituokė, turi du vaikus – berniuką ir mergaitę. keletą mėnesių pradėjau pastebėti keistą jo elgesį ir po kelių savaičių sužinojau, kad mano vyras su kuo nors susitinka. Jis pradėjo grįžti namo vėlai iš darbo, beveik nebesirūpina manimi ar vaikais, kartais išeina ir net negrįžta namo maždaug dvi savaites. Aš padariau viską, ką galėjau, kad ištaisyčiau šią problemą, bet viskas nesėkmingai. Aš labai susirūpinau ir man reikėjo pagalbos. Vieną dieną naršydamas internete radau svetainę, kurioje buvo pasiūlyta, kad daktaras Wale galėtų padėti išspręsti santuokos problemas, atkurti nutrūkusius santykius ir pan. Taigi maniau, kad turėčiau jį išbandyti. Susisiekiau su juo ir jis užkalbėjo mane. po kelių mėnesių mano vyras atėjo pas mane ir atsiprašė už padarytas skriaudas ir pažadėjo daugiau to nedaryti. Nuo to laiko viskas grįžo į normalią būseną. Aš ir mano šeima vėl laimingai gyvename kartu. Visa tai dėka daktaro Wale’o. Jei jums reikia burtų ratuko, galinčio užburti tikrai veikiantį burtą, siūlau susisiekti su juo. Jis tavęs nenuvils. Tai jo „WhatsApp“/„Viber“: +2347054019402 ARBA El. Paštas: drwalespellhome@gmail.com

 • Medina Ivan
  Parašytas 14:12h, 19 rugsėjo Atsakyti

  Tai liudijimas, kurį pasakysiu kiekvienam, kad išgirstų. buvau vedęs ketverius ketverius metus ir penktaisiais santuokos metais kita moteris turėjo burtą, kad atimtų iš manęs meilužį, o mano vyras paliko mane ir vaikus, o mes kentėjome dvejus metus, kol turėjau omenyje įrašą, kuriame vyras DR WALE kažkam padėjo, ir aš taip pat nusprendžiau su juo susisiekti, kad jis padėtų man parvežti savo vyrą namo ir patikėk manimi, kad aš tiesiog atsiųsiu jam ir savo vyrui savo nuotrauką ir po kelių savaičių, kaip jis man sakė, mačiau, kaip į namus įvažiavo automobilis ir štai tai buvo mano vyras, jis atėjo pas mane ir vaikus, todėl džiaugiuosi galėdamas priversti kiekvieną iš jūsų panašioje situacijoje susitikti su šiuo vyru ir sugrąžinti savo meilužį savo „WhatsApp“/„Viber“: +2347054019402 ARBA el. paštas: drwalespellhome@gmail.com

 • Monika Gourou
  Parašytas 14:35h, 19 rugsėjo Atsakyti

  TIKRAI SKUBI Efektyvus rašybos ratukas, padedantis sugrąžinti buvusį mylimąjį ir jūsų santuoką
  Sveiki, mano draugai internete. Noriu padėkoti DR WALE, nes jis sugrąžino mano buvusį vyrą. mano vyras paliko mane dėl savo buvusios merginos, kurią turėjo prieš veddamas mane, man tai sunki situacija, paskambinau ir paprašiau jo grįžti, jis atsisakė, sakė, kad manęs nebemyli, bandžiau visais įmanomais būdais jį susigrąžinti veltui aš apie tai pasakiau savo draugei ir ji man davė DR WALE „WhatsApp“ numerį, o aš jam „WhatsApp“ ir papasakojau savo problemą, o jis man pasakė, ką daryti, ir aš tai padariau, ir jis išmetė meilės burtą, kuris per penkis metus sugrąžino mano vyrą. Jei jums reikia pagalbos susibūrus su „Ex“, susisiekite su DR WALE adresu WhatsApp/Viber +2347054019402
  drwalespellhome@gmail.com

 • Chuanas Aleksas
  Parašytas 14:36h, 19 rugsėjo Atsakyti

  Kasdien pabundu su šypsena veide ir dainuoju pagyras šiam geram burtininkui, vadinamam DR WALE, kuris man padarė didelę paslaugą, išgelbėdamas mano santykius nuo išsiskyrimo. Anksčiau maniau, kad mano santykiai yra tobuli, kol mano mylimasis pradėjo vėlai grįžti namo ir kasdien man duoda įvairių pasiteisinimų, tada nusprendžiau atidžiai jį stebėti ir sužinojau, kad jis turi romaną su kita mergina. Man skaudėjo širdį, nes labai juo pasitikėjau ir žinant, kad jis palaiko slaptus santykius, man tai labai skaudu. Dėkoju visiems, kurie internete paskelbė „DR WALE“ kontaktinius duomenis, ir šiandien mano santykiai buvo atkurti su meile ir rūpesčiu nei bet kada anksčiau. Jei turite kokių nors santykių ar santuokos. kontaktinė informacija apie DR WALE WhatsApp/ Viber: +2347054019402 ARBA El. paštas: drwalespellhome@gmail.com

 • Tanja Rodic
  Parašytas 14:39h, 19 rugsėjo Atsakyti

  Girdėjau daug gerų naujienų apie DR WALE. Mano draugė, žaidusi loterijoje, papasakojo, kaip DR WALE davė savo laimės numerį Win. Draugas man papasakojo, kaip DR WALE sugrąžino pas ją savo vyrą. Draugo draugas paaiškina, kaip DR WALE padėjo jam laimėti sutartinį darbą, dėl kurio jis kovojo daugelį metų. Draugas taip pat papasakojo, kaip DR WALE jai padeda vaikystėje. Draugas papasakojo, kaip DR WALE padeda jai sustabdyti skyrybas, kai vyras ketino su ja skirtis. Išgirdęs daug kitų gerų dalykų, kuriuos jis padarė kitiems žmonėms visame pasaulyje. Aš neturiu pasirinkimo susisiekti su juo ir pasidalyti savo problemomis. Pasakojo jam, kaip mano vyras netinkamai elgiasi su manimi ir vaikais. Kai jam pasakiau, jis paprašė manęs atsiųsti savo vyro vardą. Jis man pasakė, kad užburs mane. Jis sako, kad kartą užkalbėjęs mano vyras bus malonus ir aš, ir vaikai. Tikrai po to, kai buvo užburtas, mano vyras pradėjo normaliai elgtis su mumis namuose. Dabar jis gerai rūpinasi mumis namuose. Galite susisiekti su DR WALE el. Paštu drwalespellhome@gmail.com ARBA
  WhatsApp/Viber : +2347054019402

 • Josefine Cornet
  Parašytas 14:40h, 19 rugsėjo Atsakyti

  DR WALE GERIAUSIA Burtų ratukas
  Dėkoju daktarei Wale, kuri padėjo man sugrąžinti savo mylimą vyrą. Tai buvo ilga istorija, bet aš čia mažai pasakysiu apie tai, kaip šis puikus vyras, vadinamas dr. Wale, padėjo man sugrąžinti savo vyrą, kuris su manimi niekada nekalbėjo jau 5 metus. Jis atliko darbą su savo galingu meilės burtu. Viskas, ką aš padariau, buvo tai, kad kai kurie daiktai būtų naudojami man paruošti burtą. Pasinaudojęs daiktais, per kitas tris dienas mano vyras pradėjo skambinti ir pasakė, kad grįš pas mane. „WhatsApp“/„Viber“ +2347054019402 ARBA E.mail drwalespellhome@gmail.com

 • Freja Vegar
  Parašytas 14:42h, 19 rugsėjo Atsakyti

  TAI yra tikro gyvenimo istorija. Draugas norėjo pasiskolinti pinigų, todėl kreipėsi į paskolų bendrovę dėl paskolos nežinodamas, kad jis niekada nežinojo, kad paskolų bendrovė nėra tikra. Paskolų bendrovė apgavo jam 35 000 tūkstančių eurų sumą. Mano draugas sakė, kai susitiko su DR WALE, jis viską paaiškina. Jis sakė, kad DR WALE padėjo jam susigrąžinti pinigus savo puikiu žavesiu. Žmonės, kuriuos jis sukčiavo, grąžino jam pinigus padedami DR WALE. Kita draugė pasidalina savo istorija apie tai, kaip DR WALE padėjo jai išsaugoti santuoką. Ji sakė, kad jos vyras visą laiką mušė ją matydamas savo kaltę, tačiau, kai susisiekė su DR WALE, viskas pasikeitė į gerąją pusę. Ji sakė galinti sumokėti už daiktus, kuriuos DR WALE paprašė sumokėti, ir buvo atliktas Dvasinis darbas. Dabar ji vėl gyvena laimingą gyvenimą su vyru. Jei jums reikia DR WALE pagalbos, susisiekite el. Paštu: drwalespellhome@gmail.com ARBA „WhatsApp“: +2347054019402

 • Nora Kel
  Parašytas 14:43h, 19 rugsėjo Atsakyti

  Dėkoju DR Wale, kad padėjo man išspręsti mano santuokos problemą. Tai buvo ilga istorija, bet aš čia trumpai pasakysiu, kaip šis puikus vyras, vadinamas DR Wale, padėjo man sugrąžinti savo vyrą, kuris su manimi jau nekalbėjo 4 metus. Jis atliko darbą su savo galinga meile CHARM. Viskas, ką aš padariau, buvo tai, kad kai kurie daiktai būtų naudojami man paruošti burtą. Pasinaudojęs daiktais, po kelių dienų mano vyras pradėjo skambinti ir pasakė man, kad grįš namo. „WhatsApp“ +2347054019402 ARBA E.mail drwalespellhome@gmail.com

 • Natalka Igoris
  Parašytas 14:45h, 19 rugsėjo Atsakyti

  Turiu duoti šį stebuklingą liudijimą, kuris iki šiol toks neįtikėtinas. Prieš 8 metus turėjau problemų su savo buvusiu vyru, dėl kurio mes išsiskyrėme. Aš vėl nebuvau savimi, jaučiausi tokia tuščia, mano meilė ir finansinė padėtis pablogėjo, kol mano artimas draugas man nepasakė apie burtininką, kuris padėjo jai išspręsti tą pačią problemą. Jo vardas yra DR WALE. Susisiekiau su rašytoju DR WALE ir pasakiau jam savo problemą, jis paprašė manęs sumokėti už daiktus, aš sumokėjau, nes tikiu jo žodžiais. jis pasakė man savo žodžius, kad po mažiau nei 48 valandų mano vyras man paskambins ir pasakys, kad jis grįš pas mane. ką tik pasakė DR WALE, taip viskas vyksta. man paskambino vyras ir pasakė, kad ir aš grįšiu namo. aš buvau labai laimingas, kad sugrįžau prie jo. Įdomiausia istorijos dalis yra ta, kad esu nėščia. Ačiū DR WALE, kad išgelbėjo mano santuoką ir taip pat išgelbėjo kitus. tęskite savo gerą darbą DR WALE yra jo žodžių žmogus. WhatsApp/Viber +2347054019402 ARBA drwalespellhome@gmail.com

 • Mario Goetze
  Parašytas 14:46h, 19 rugsėjo Atsakyti

  Žmona kardinaliai pasikeitė į mane, nebendrauja. Ji negerbia manęs ir melagingai kaltina mane neištikimybe dėl piktų apkalbų … bet aš tiesiog NUOSTABU dėl DR WALE rezultatų, kurie man padarė susijungimo meilės burtą. Viskas vyksta taip gerai ir TIKRAI, kaip jis sakė. Nors visiškai progresuoti prireikė savaičių, tai buvo to verta, nes viskas yra tobula! Kaip jis paėmė mano situaciją ir visiškai ją pakeitė, kad suteikčiau man būtent tai, ko aš noriu, manęs nesupranta, tačiau to, ko niekada neabejoju ir tiesiog būsiu visiškai dėkingas, Dievas, palaimink DR WALE, kad pavertė liūdesio laimę. DR WALE kontaktas: WhatsApp/Viber: +2347054019402 ARBA el. Paštas: drwalespellhome@gmail.com

 • Adiya Austberg
  Parašytas 00:20h, 24 rugsėjo Atsakyti

  Prieš penkias savaites mano vaikinas išsiskyrė su manimi. Viskas prasidėjo, kai išvykau į vasaros stovyklą, bandžiau su juo susisiekti, bet nepavyko. Taigi, kai grįžau iš stovyklos, pamačiau jį su jaunąja moterimi besibučiuojančią savo miegamajame, buvau nusivylęs ir tai man suteikė bemiegę naktį. Aš maniau, kad jis vėl atsiprašys, bet jis neatvyko beveik tris savaites, aš buvau tikrai sužeistas, bet ačiū DR WALE už viską, ką jis padarė, aš susipažinau su DR WALE per savo paiešką internete, nusprendžiau su juo susisiekti jo „WhatsApp“ +2347054019402 jis pažadėjo mano vaikiną vos per kelias savaites. jis man taip pat sakė mokėti už visus būtinus daiktus, kuriuos aš sumokėjau už juos visus, ir taip pat vykdė jo nurodymus. šiandien esu tikrai laiminga, nes dabar su mano vaikinu palaikome gerus santykius. dar kartą galite pasiekti DR WALE „WhatsApp“/„Viber“: +2347054019402 arba el. paštu: drwalespellhome@gmail.com

 • Layla Denis
  Parašytas 02:07h, 26 rugsėjo Atsakyti

  Noriu pasinaudoti šia galimybe padėkoti dvasingam žmogui, vadinamam daktarui Ajayi, kuris yra palaimintas sprendžiant santykius ar su santuoka susijusias problemas, pažįstu apie jį per draugą, kuris padėjo laimėti teismo bylą. buvo kalta ir ji sugebėjo pabėgti, buvo išsiųsta į kalėjimą. Leidau jai suprasti, kad mano vyras nori skyrybų po 9 santuokos metų, ji papasakojo apie daktarą Ajayi ir jis galėjo jai padėti išspręsti šią problemą. Taigi, aš susisiekiau su daktaru Ajayi ir jis padėjo man užkalbėti meilę, dėl kurios mano vyras persigalvojo ir mes gyvename taikiai. Galite susisiekti su daktaru Ajayi „Whatsapp“ / „Viber“: +2347084887094 Jei jums reikia pagalbos atliekant bet kokį dvasinį darbą.

 • Penelope Ciprian
  Parašytas 08:39h, 29 rugsėjo Atsakyti

  KAIP GAUČIAU NUOTARPĄ NAMUOSE, PADEDAMA NAUDOJANT TIKRĄ IR TIKRĄ internetinės meilės rašybos ratuką DR. WALE WHATSAPP/„Viber“/telegrama: +2347054019402
  Labai džiaugiuosi galėdamas rekomenduoti DR WALE visiems, kuriems tikrai reikia pagalbos sutrikusiems santykiams ir santuokai ištaisyti. Radau DR WALE internete, man labai reikėjo pagalbos, kad sugrąžinčiau savo buvusį vyrą. jis paliko mane dėl kitos moters. Viskas įvyko taip greitai ir aš neturėjau jokios įtakos situacijai. jis ką tik paliko mane po trejų mūsų santuokos metų be jokio paaiškinimo. Aš buvau labai susirūpinęs ir negalėjau valgyti, kol prisijungiau prie interneto ir radau liudijimus apie DR WALE, todėl nusprendžiau susisiekti su DR WALE per jo „WhatsApp“ ir aš jam viską paaiškinu, kad jis padėtų man užkalbinti meilę, kad padėtų mums vėl susiburti. Netrukus po to, kai jis padarė burtą, mano vyras vėl pradėjo rašyti žinutes ir skambinti man. jis pasakė, kad jai gaila, ir pasakė, kad aš esu svarbiausias žmogus jo gyvenime ir jis tai žino dabar. taip pat galite skubiai kreiptis pagalbos į DR WALE.
  „WhatsApp“/„Viber“/telegrama jam: +2347054019402 ARBA
  Paštas: drwalespellhome@gmail.com

 • Acantha Tomasov
  Parašytas 08:40h, 29 rugsėjo Atsakyti

  TIKRAS IR TIKRAS ONLINE MEILĖS BURKIMO RATAS, kad skubiai skambintumėte EX LOVER arba skambintumėte +2347054019402.
  Noriu pasinaudoti šia galimybe ir turiu labai padėkoti DR WALE už tai, kad susigrąžinau savo buvusį vyrą. po septynerių santuokos metų mano vyras paliko mane dėl kitos moters, padariau viską, ką galėjau, kad jį susigrąžinčiau, bet viskas, ką padariau, buvo veltui, liūdėjau, bet nepraradau vilties jį susigrąžinti, nes tikėjau Dievu. Taigi ieškojau internete, kaip susigrąžinti savo vyrą, ir radau DR WALE įrašą, kaip jis padėjo moteriai susigrąžinti buvusįjį, susisiekiau su juo ir pasakiau jam, kokį skausmą išgyvenu, o jis man pasakė, ką tai padaryti, ir aš tai padariau, po kelių savaičių jis man užkalbino meilę, o mano vyras paskambino man ir pasakė, kad gailisi dėl to, ką padarė, ir kad manęs labai pasiilgsta, vėliau tą pačią dieną grįžo namo ir paprašė atleidžiu, nuo tada mūsų meilė sustiprėjo. Dėl nuostabių dalykų, kuriuos DR WALE padarė dėl manęs, man būtų nesąžininga neleisti visam pasauliui žinoti, kad toks galingas burtininkas gali gyventi. Jei norite susigrąžinti savo buvusį greitą el. Laišką DR WALE „WhatsApp“/„Viber“/telegrama: +2347054019402 ARBA el. Paštu: drwalespellhomel@gmail.com

 • Vivian Anderson
  Parašytas 07:47h, 04 spalio Atsakyti

  Sveiki draugai, aš noriu pasakyti nuostabų ir nuostabų liudijimą apie puikų burtininką, kuris man padėjo. Mano vardas Vivian Anderson. Sugrąžinti savo meilužį yra tai, ko mažiausiai tikėjausi ir niekada negalėjau įsivaizduoti. Aš ir mano vyras susituokę penkerius metus ir gyvename laimingai, bet staiga jis visiškai pasikeitė ir nusisuko nuo manęs, ir aš niekada nežinojau, kas vyksta, bandžiau jo paklausti, bet jis atsisakė man pasakyti, ką problema yra, ir laikui bėgant jis ieškojo skyrybų. Buvau labai susirūpinęs ir sutrikęs ir padariau viską, ką galėjau, kad jį sugrąžinčiau, bet tai nebuvo lengva, maniau, kad prarandu visas viltis, ir ieškodamas išeities mano draugas, turėjęs panašią problemą aš apie puikų burtininką, vadinamą DR JOE, kuris taip pat padėjo jai susigrąžinti savo draugą. Visą savo gyvenimą netikiu burtų keitimu ar magija, nes niekada nemaniau, kad tai pavyks, bet stengiausi suteikti šiam vyrui šansą ir, mano nuostabai, jis užkalbėjo, kad sugrąžintų mano mylimąjį per 2 dienas, kaip pažadėjo , bet šiandien mes vėl kartu į gražius namus. Aš naudojuosi šia galimybe, kad pasakyčiau visiems, praeinantiems panašią situaciją Arba, jei jums reikia „Cure“, susisiekite su juo el. paštu: drjoesolutionspells@gmail.com arba „WhatsApp“ numeris +1-7252404536

 • Gina Ramos
  Parašytas 20:45h, 04 spalio Atsakyti

  Mes visi gyvenime turime skirtingas istorijas. buvo pakilimų ir nuosmukių, bet buvau labiau nusiminusi, kai mano sužadėtinis, su kuriuo susitikinėjame 7 metus, pasakė, kad turėtume nutraukti savo santykius, nesu patyręs tokio skausmo, kurį tą dieną jaučiau savo gyvenime. Paklausiau, ką padariau neteisingai, bet jis pasakė, kad yra pavargęs, po 3 mėnesių išsiskyrimo radau liudijimą apie moterį, kuri kalbėjo gerus dalykus apie daktarą Ajayi, burtininką, padėjusį daugeliui žmonių atkurti taiką ir meilę savo namuose. Aš tikrai myliu savo vyrą ir noriu, kad jis sugrįžtų į mano gyvenimą, todėl kreipiausi į daktarą Ajayi ir paaiškinau sau, po kai kurių konsultacijų man buvo pasakyta, kokia problema ir ką daryti, kad atkurtume savo santykius, aš padariau viską, ko iš manęs paprašiau. Burtų dienomis mano sužadėtinis susisiekė su manimi ir dabar esame laimingai susituokę. Jei jums reikia tikro rašytojo pagalbos, galite pasikliauti daktaru Ajayi ir tikiu, kad turėsite priežastį vėl šypsotis. Susisiekite su „Viber“ / „Whatsapp“: +2347084887094

 • Dora Leon
  Parašytas 15:58h, 06 spalio Atsakyti

  Šiandien aš tokia laiminga dėl to, ką DR ISIKOLO padarė mano gyvenime. Mano vardas Dora Leon. jo užkalbėjimas yra toks efektyvus ir greitas, ir aš niekada nemačiau tokio naudingo žmogaus kaip jis, jis išsprendė mano problemą, kurios aš nesitikėjau, aš susidūriau su žmonėmis, kurie kalbėjo apie jo puikų burtų darbą, surinkau jo kontaktą ir susisiekiau su juo, jis nedelsdamas atsakė ir paklausti apie mano problemą, aš jam ašaromis paaiškinu, jis man pasakė, kad susisiekdamas su juo neturėčiau jaudintis, kad mano vyras grįš pas mane, nes aš vis dar jį myliu, buvau nustebęs. Iš karto paklausiu, ką darysiu, kad susigrąžinčiau savo vyrą. Jis per 48 valandas vėl sujungė mane ir mano vyrą ir meilė bei laimė buvo atkurta. Ačiū DR ISIKOLO. Jūs taip pat galite jam padėti. Paštas: isikolosolutionhome@gmail.com. Galite jį Whatsapp +2348133261196

 • Amara Nikolay
  Parašytas 01:32h, 07 spalio Atsakyti

  Aš tiesiog noriu pasidalinti savo patirtimi su visu pasauliu, kaip susigrąžinau savo vyrą ir išgelbėjau santuoką. Aš buvau vedęs septynerius metus su keturiais vaikais ir laimingai gyvenau su savo šeima, kol viskas su manimi ir mano vyru pradėjo negražu, o tai beveik kiekvieną kartą mus veda į muštynes ​​ir ginčus. tai pablogėjo tuo metu, kai mano vyras pateikė skyrybų prašymą. Aš stengiausi, kad jis pakeistų savo nuomonę ir liktų su manimi, nes mylėjau jį iš visos širdies ir nenorėjau prarasti vyro, bet viskas tiesiog nepavyko. Jis išsikraustė iš namų ir vis tiek pateikė skyrybų bylą. Aš prašiau ir bandžiau viską, bet vis tiek niekas nepadėjo. Proveržis įvyko tada, kai kas nors supažindino mane su šiuo nuostabiu, puikiu burtų ratuku, pavadinimu DR WALE, kuris galiausiai man padėjo … dėl gerų istorijų apie DR WALE ir daug mielų komentarų apie jį internete, aš su juo susisiekiau ir viskas pavyko Gerai. Jis padarė burtą už mane ir viskas tikrai pavyko taip, kaip pažadėjo, o mano vyras persigalvojo ir grįžo namo likti su manimi ir vaikais. Ir pažadėk, kad manęs daugiau niekada neįžeis. mes gyvename laimingai, kaip tai buvo padedant DR WALE. Jei jums reikia pagalbos, galite susisiekti su DR WALE WhatsApp/Viber: +2347054019402 arba el. Paštu: drwalespellhome@gmail.com

 • Ole Maquin
  Parašytas 10:36h, 07 spalio Atsakyti

  Sveiki žmonės, aš nežinau, kokia jūsų problema, bet noriu, kad jūs žinotumėte, jog nėra problemos be sprendimo, jei tik ieškote pagalbos iš tinkamo šaltinio, mano 15 metų žmona nori skyrybų, su kuriomis aš nesutinku, nes Vis dar myliu ją visa širdimi. Aš naudoju daugybę būdų, kaip įtikinti ją pasilikti, bet ji buvo tvirtai nusiteikusi, buvau internete, kaip ir kas antrą dieną, kai pamačiau liudijimą apie daktarą Ajayi, galingą dvasinį žmogų, kuris sprendžia sugedusių namų problemas, susisiekiau su juo ir paaiškinau jam savo situaciją ir nuo tada, kai aptariau su daktaru Ajayi, mano namuose viskas pasikeitė į gerąją pusę. Daktaras Ajayi padarė meilės burtą, dėl kurio mano žmona vėl pamišo, įsimylėjusi mane, ir ji pamiršo apie skyrybas. Dabar su savo vaikais gyvename laimingesnį gyvenimą, jei jums reikia burtų metėjo pagalbos, galite pasitikėti daktare Ajayi. Susisiekite su juo „Whatsapp“ / „Viber“: +2347084887094 ARBA el. Paštu: drajayi1990@gmail.com

 • Florin Nikola
  Parašytas 21:50h, 08 spalio Atsakyti

  Daktaras Ajaji yra galingas dvasinis žmogus, į kurį galite kreiptis, jei jums reikia pagalbos, jis yra puikus burtų ratukas, galintis padėti išspręsti jūsų gyvenimo problemas. galite susisiekti su juo el. paštu: drajayi1990@gmail.com ir taip pat galite susisiekti su juo savo „WhatsApp“ / „Viber“ numeriu: +2347084887094 jis padėjo man susigrąžinti buvusią žmoną po 4 metų išsiskyrimo, aš abejojau, bet daktaras Ajayi sugebėjo išsklaidyti abejones gerais rezultatais. Dr Ajayi taip pat ruošia vaistažoles bet kokiai ligai, vaistažoles vyrų impotencijai gydyti, vaistažoles, skirtas fibrozei gydyti, vaistažoles, skirtas pastoti, vaistažoles nuo inkstų ligų, vaistus nuo diabeto ir bet kokias sveikatos problemas.

 • Helen Gwelsh
  Parašytas 07:53h, 11 spalio Atsakyti

  Noriu pasinaudoti šia galimybe padėkoti šauniam žmogui, vadinamam daktarui Ajayi, kuris padėjo man susigrąžinti sužadėtinį po šešių mėnesių išsiskyrimo, jo burtų galios buvo perduotos jo protėvio, aš niekada netikiu burtais, bet nusprendžiau jam duoti pabandyk, tiesą sakant, jis mane nustebino savo didele rašybos galia. Aš niekada negalvoju, kad darau tokį liudijimą, bet tai darau, nes esu kupinas džiaugsmo, nes dabar esu laimingai vedęs. taigi, jei jums reikia bet kokių burtų rašytojo pagalbos, turėtumėte susisiekti su dr. Ajayi „WhatsApp“ arba „Viber“: +2347084887094 arba el. paštu: drajayi1990@gmail.com

  Taip pat galite kreiptis į jį dėl šių dalykų:
  1. Loterijos burtai
  2. Vaistažolės, išgydančios bet kokį vėžį
  3. Darbo skatinimo burtai
  4. Burtas už gerus egzaminų pažymius
  5. Vaistažolės pastoti.

  Tiesiog kreipkitės į daktarą Ajayi dėl bet kokių fizinių ar dvasinių problemų ir atsisveikinkite su jomis.

 • Cynthia
  Parašytas 12:50h, 21 spalio Atsakyti

  Sveiki, mano vardas Cynthia. Aš buvau vedęs daugelį metų, kol viskas pradėjo bjaurėti, ir mes beveik kiekvieną kartą ginčydavomės ir ginčydavomės … tai dar labiau pablogėjo, kai jis pateikė skyrybų prašymą … Aš stengiausi, kad jis pakeistų savo galvok ir būk su manimi. Jis išsikraustė iš namų ir vis tiek ėjo į teismą paduoti skyrybų … Maldavau ir bandžiau viską, bet vis tiek niekas nepadėjo. Lūžis įvyko tada, kai kas nors supažindino mane su šiuo nuostabiu, puikiu burtininku, kuris galiausiai man padėjo … Aš niekada nebuvau tokių dalykų gerbėjas, bet tiesiog nusprendžiau nenoriai, nes buvau beviltiška ir neturėjau kito pasirinkimo … Ši didžioji baba mukuru atliko ypatingas maldas ir kitus dalykus, kuriuos turėjo padaryti … Per 2 dienas man paskambino mano vyras ir atsiprašė už visą man patirtą emocinę traumą, jis grįžo į namus ir mes toliau gyvename laimingi. koks nuostabus stebuklas baba mukuru ir tikėjimas juo padariau man ir mano šeimai. Aš supažindinau jį su daugybe porų, turinčių problemų visame pasaulyje, ir jie turėjo gerų naujienų … Aš tvirtai tikiu, kad kažkam ten reikia jo pagalbos. todėl stenkitės išsaugoti savo santuoką / santykius, jei tai tikrai to verta. susisiekite su juo el. paštu (babamukuru61@gmail.com)
  galite susisiekti su juo per „WhatsApp“.+2348075362900 …..

 • Tabea Wassmuth
  Parašytas 07:25h, 23 spalio Atsakyti

  Internete mačiau liudijimus apie tai, kaip DR WALE padėjo daugeliui žmonių loterijoje laimėti didžiules sumas, todėl nusprendžiau susisiekti su juo dėl laimėtų skaičių. Susisiekiau su šiuo žmogumi, jis padarė burtą ir davė man laimėtus loterijos numerius. Bet patikėkite manimi, kai vyko burtai, aš buvau tarp laimėtojų. Aš laimėjau SEPTYNIOLIKĄ MILIJONŲ ŠEŠIS ŠIMTUS DEVIŅUS TŪKSTANTUS PIEKIS ŠIMTUS DOLERIŲ (17 609 500 USD) Patvirtinau, kad DR VELAS yra tikras ir garantuotas. Dabar esu gyvas DR WALE, talentingo žmogaus, turinčio dideles galias, gerų darbų liudijimas, tai mano paslaptis, bet nusprendžiau taip pat paskelbti pasaulį. Tai gali būti pagalba visiems, kurie domisi. Mano komentaras jums gali pasirodyti juokingas, bet tai tiesa. Ir pažadu, kad nebus juokinga, kai laimėsite ir dalinsitės liudijimu su kitais. Tai yra loterijos laimėjimo paslaptis, todėl patariu padaryti tą patį. Ne visiems pasiseka iš prigimties. Jei turite problemų laimėti loterijoje, sprendimas laimėti yra DR WALE, todėl susisiekite su juo dabar, kad patvirtintumėte mano parodymus. DR WALE galite pasiekti šiuo kontaktu WhatsApp/Viber: +2347054019402 arba el. paštu: drwalespellhome@gmail.com

 • camile Jeremy
  Parašytas 00:56h, 24 spalio Atsakyti

  Mano vyras išvyko pas jaunesnę moterį, nes negalėjau pagimdyti dėl PCOS, buvau tokia nusiminusi, buvau vieniša, daug verkiau, net bandžiau atimti gyvybę, tada mano draugas papasakojo man apie šį daktarą Ilekhojie, kuris jai padėjo santuoka tobula. Aš taip pat prisijungiau prie interneto ir daugiau apie jį tyrinėjau, nesu tuo tikras, bet nusprendžiau pabandyti, jis man pasakė, kad nesijaudink, kad viskas bus gerai. Jis man pasakė viską, ką man reikėjo sumokėti, o tai buvo patogus mokestis, ir aš padariau, jis padarė savo darbą, atsiuntė man vaizdo įrašo įrodymą ir liepė palaukti 24 valandas, kol grįš. Kitą rytą didžiausią nuostabą sukėlęs mano vyras Derrickas maldavo ant kelių. taigi, jei jums reikia bet kokių burtų rašytojo pagalbos, turėtumėte susisiekti su dr. Ilekhojie „WhatsApp“ arba „Viber“: +2348147400259 arba el. paštu: gethelp05@gmail.com

Palikite komentarą