Einam pas kaimynus su buteliu vyno. Ką neštis?

Einam pas kaimynus su buteliu vyno. Ką neštis?

 „Dar savaitė iki naujų, tiek daug reikalų per Kalėdas. Daug gerų valandų rogėmis ledu atveš Kalėdos. Jei namiškiai su mūs dovanom pakeliui nepaklydo, jeigu draugo žodžiai geri pro ausis nepraslydo, jei laiku parėjai, pasitinka šeimyna. Ir ateina kaimynas su buteliu vyno…“, – turbūt daug kam skamba ir skambės šitie žodžiai dar visą savaitę.

O ką daryti, kai pas tave ateina kaimynas su tuo buteliu vyno ar ir pats ir esi tas kaimynas ar draugas keliaujantis į svečius? Dovanos yra visuomet jėga, bet tas didžiulis dovanų kultas kartais pradeda vesti į neviltį. Valandos kamščiuose, išvarvėjusios akys nuo prekybos centrų šviežio oro ar tiesiog lėkimo be atokvėpio. Ar tikrai to norime mes ir ar tokius mus nori matyti artimieji?

Dovanokite dėmesį!

STOP dovanų kultui ir krūvoms daiktų, dovanokim vienas kitam dėmesį meilę arba sūrį. Išties, einant į svečius nusineškime savo gamintų džemų, saldainių, sausainių ar tiesiog gabalėlį mylimo sūrio.

#myliusuri dalinasi šiluma ir meile, linki daugiau laiko skirti artimui, ir ne dovanų pirkimui, o geriau jų kepimui. Ir išties paimprovizuokite ir šias šventes praleiskite kartui – gamindami, o ne tik valgydami.

Ką atsinešti paskaimynus prie butelio vyno?

Kepkite patys ar tiesiog užšokite trumpam į parduotuvę, o gal tiesiog praverkite savo šaldytuvo duris ir paimprovizuokite?

1. Mes jums siūlome išsikepti morkų keksiukų arba obuolių pyragą su pelėsiniu sūriu (super paprasta ir labai skanu!).

Ir sau, ir draugams: morkų keksiukai su pelėsiniu sūriu

Obuolių pyragas su sūrio twistu

2. Neškitės tiesiog savo mėgstamo sūrio priderinę pagardų (čia mūsų sūrių lenta, kurioje galybė idėjų, kas dera prie sūrio).

Sūrių lenta, kuriai neįmanoma atsispirti (+ deriniai ir pagardai)

3. Esate uogienių virėjas? Griebkite į parankę prie sūrio jos.

4. Džiovintos slyvos, riešutai, persikai ar naminiai obuoliai bus puikūs užkandžiai ir sūrio palydovai.

5. Medus! Jeigu nederinsite su sūriu (prie kūrių įvairių rūšių jis puikiai dera), jūsų artimieji sunaudos jį kitoms reikmėms. (čia mūsų crostini sumuštinukų idėja)

Crostini su mėlynojo pelėsiniu sūriu, keptu persiku, baziliku ir medumi

6. Lauktuves perriškite gražiai kaspinėliu, o jeigu esate pakavimo fanas, – parodykite savo atsivėrusias kūrybines čakras.

7. Arba tiesiog keliaukite su visais ingredientais ir kartu suruoškite sūrių lentą, išsikepkite pyragą ar išsivirkite karštos sriubos!

Rudeniška kriaušių, morkų ir saldžių bulvių sriuba su sūriu ir riešutais – hygge vakarui

Džiugių, gardžių ir jaukių švenčių!

Čyz!

29 Comments

Palikite komentarą